Supersport 1. HNLŽ: Poraz Bijelih u Osijeku

ŽNK Osijek - ŽNK Hajduk  5:0  (0:0)
Supersport 1. HNLŽ - 14. kolo
Stadion: Gradski vrt
Sudac: Antonio Sabljić (Otok)
Strijelkinje: 1:0 Balić (46), 2:0 Balić (49), 3:0 Lubina (55), 4:0 Joščak (71), 5:0 Damjanović (82)
HAJDUK: Fiket, Matulich, Pedić, Herceg, Dulčić, Kukavica, Bakalar (od 77. Petković), Čanjevac, Bagarić (od 77. Mišura), Vlajčević (od 90. Vlastelica), Grebenar.
Nogometašice Hajduka poražene su u Gradskom vrtu od Osijeka rezultatom 5:0. Igračice Tamare Benković su u prvom dijelu pružile odličan otpor vodećoj ekipi te su kreirale i nekoliko prigoda. Bilo je to izjednačenih 45 minuta, kako dojmom tako i rezultatski. Apsolutno ništa nije ukazivalo na raspad koji se dogodio u nastavku.
Osijek je poveo samo 30 sekundi nakon izlaska iz svlačionice, a pogotku su prethodili  korner i greška obrane Hajduka, koju je iskoristila prva topnica lige Lorena Balić. Ista igračica svladala je Lauru Fiket i tri minute kasnije te usmjerila tijek utakmice. Manjak iskustva i individualne greške Bijelih dovele su u nastavku do još tri primljena pogotka, a u strijelkinje su se upisale redom Anela Lubina,  Maja Joščak i Marija Damjanović
Bijelima ostaje da analiziraju utakmicu i u budućnosti teže onome što su prikazale u prvih 45 minuta. Prva prilika za to je gostovanje kod Dinama u Zagrebu. Dodajmo kako ŽNK Hajduk čvrsto drži drugo mjesto prvenstvene ljestvice.